PopisVHODNÉ PRO ABSOLVENTY. V případě zájmu nám zasílejte motivační dopis včetně strukturovaného profesního životopisu na email: kancelar@akondrysek.cz.
Prostějovská investiční developerská společnost hledá kolegu na pozici projektant/ka pozemních staveb (vhodné i pro absolventy)
Náplň práce:
- zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb v profesi pozemní stavby,
- projednávání dokumentace s investory a příslušnými orgány a organizacemi,
Očekáváme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby,
- znalost práce v programu AutoCAD, CADKON a REVIT
- praxe projektování v oboru výhodou,
- samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a zájem učit se nové věci,
- komunikativnost a dobré vystupování,
- dlouhodobou spolupráci
- řidičské oprávnění skupiny "B"
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, účast na zajímavých projektech různorodého rozsahu, podpora profesního rozvoje a vzdělávání, pružná pracovní doba, služební mobilní telefon, odpovídající finanční hodnocení, firemní benefity ve volitelném systému, práci v kanceláři v Prostějově i terénu při projektové přípravě, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.., Palackého 150/8, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.
  • JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.
  • Kontakt : Roman Ondrýsek
  • Telefon : +420 731 155 900
  • E-mail : kancelar@akondrysek.cz
  • Adresa : JURIS INVEST CONSTRUCTION, s. r. o.., Palackého 150/8, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

vhodné

profesního

pozemní

staveb

firemní

dokumentace

projektové

dlouhodobou

účast

učit