PopisNÁPLŇ PRÁCE: tvorba technických a cenových nabídek VZT zařízení, posuzování technických řešení VZT zařízení v projektech, poradenství a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky, podíl na velkých i menších tuzemských i zahraničních projektech, péče a komunikace se zákazníky, spolupráce s kolegy napříč celou firmou.
POŽADUJEME: VŠ/SŠ v oboru TZB (stavební nebo strojní), flexibilita, ochota učit se novým věcem. Anglický jazyk výhodou
NABÍZÍME: nadstandardní pracovní benefity, po zapracování možnost home office.
PRVNÍ KONTAKT: životopis na personal@remak.cz, nebo vyplnit online formulář.
ov. tel. 18.2. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZuberská 2601, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

REMAK a.s.
  • REMAK a.s.
  • Kontakt : Ivana Vašutová
  • Telefon : +420 571 877 101
  • Adresa : Zuberská 2601, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

oboru

technických

vzt

zařízení

projektech

benefity

flexibilita

ochota

učit

novým