PopisPOŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání technického směru, znalost oboru TZB, obchodní nebo technická praxe, ŘP sk. B, aktivní znalost AJ , dobrá znalost SW aplikací MS Office, Internet, dobré analytické a komunikační schopnosti, ochota k vysokému pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita.
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba cenových a technických nabídek, poradenská a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky, péče o stávající zákazníky, posuzování technického řešení VZT zařízení v projektech, technické poradenství a konzultace s projektanty a montážními firmami, konzultační činnost ohledně zakázek s technickým zázemím firmy, podpora obchodních zástupců.
ov. tel. 18.2. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZuberská 2601, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

REMAK a.s.
  • REMAK a.s.
  • Kontakt : Ivana Vašutová
  • Telefon : +420 571 877 101
  • Adresa : Zuberská 2601, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

znalost

konzultační

činnost

technického

oboru

poradenství

vzduchotechnikypéče

stávající

zákazníky

posuzování