PopisKontakt pro uchazeče: emailem na jan.skoda@consultora.cz nebo telefonicky každý všední den 8:30 - 17:00 na tel.: 608 913 596

NÁPLŇ PRÁCE:

koordinace klientských změn
schůzky a komunikace s klienty
zajištění vykreslení projektové dokumentace, popř. samotné vykreslení požadovaných změn
ocenění klientských změn, popř. koordinace ocenění prací od subdodavatelů
kompletace projektu a ceny klientské změny
účast na kontrolních dnech
v případě práce na plný úvazek možno kombinovat s prací projektového/cenového manažera

POŽADUJEME:

vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 3. ročníku VŠ)
znalost čtení výkresů
obecné znalosti rozpočtování staveb a cenového managementu
zájem učit se procesnímu řízení a naslouchat radám zkušenějších
časovou flexibilitu
samostatnost, cílevědomost a loajalitu

NABÍZÍME:

samostatné vedení jednotlivých klientských změn
kompletní zaškolení a pomocnou ruku
možnost rozvíjet se a učit se novým věcem
práci v mladém kolektivu
vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)
v případě částečného úvazku možný posun do hlavního pracovního poměru
telefon s neomezeným voláním, SMS, daty a notebook (pro úvazek na HPP)

Zam. výhody: Telefon s neomezeným voláním, SMS a daty a notebook

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLitvínovská 609/3, Prosek, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-24T01:55:03

Společnost

Consultora s.r.o.
  • Consultora s.r.o.
  • Kontakt : Jan Škoda
  • Telefon : +420 608 913 596
  • E-mail : jan.skoda@consultora.cz
  • Adresa : Litvínovská 609/3, Prosek, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

klientských

neomezeným

popř

prací

vykreslení

úvazek

případě

voláním

sms

daty