PopisSTAVBYVEDOUCÍ - pracoviště Valdice.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: novotna@staving.cz, tel.:tel.: 603 168 465 Ing. Klepl.
Požadujeme:
SŠ/VŠ stavební obor-autorizace výhodou, ŘP sk. B, praxe na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost.
Náplň práce:
řízení stavebních zakázek a koordinace subdodavatelů, kontrola kvality a nákladů stavby,
zpracování podkladů k fakturaci, komunikace se zákazníkem.
Nabízíme:
stálé zaměstnání v zavedené společnosti, možnost dalšího růstu a školení, práce na stavbách v
regionu, dodatkovou dovolenou, služební vozidlo, mobil a notebook, příspěvek na stravování, motivující finanční ohodnocení.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJičínská 66, 50711 Valdice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

STAVING, spol. s r.o.
  • STAVING, spol. s r.o.
  • Kontakt : Miroslav Klepl
  • Telefon : +420 603 168 465
  • Adresa : Jičínská 66, 50711 Valdice

Klíčová slova

výhodou

stavbyvedoucí

práce

podkladů

fakturaci

komunikace

zákazníkem nabízíme stálé

zaměstnání

zavedené

společnosti