PopisPožadavky:
- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
- technické myšlení, orientace v projektové dokumentaci staveb
- vyjednávací a komunikační dovednosti, obchodní schopnosti
- alespoň základní znalost kalkulačních programů např. KROS
- řidičský průkaz skupiny B
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- znalost CAD a grafických editorů vítána
Náplň práce:
- příprava, kalkulace, rozpočty staveb
- poptávky a nabídky stavebních zakázek
- tvorba, optimalizace, kontrola výkazů výměr
- příprava objednávek a smluv o dílo
Nabízíme práci v mladém kolektivu, služební telefon, notebook a možnost profesního a kariérního růstu. Práce je vhodná i pro absolventy.
Platební podmínky budou upřesněny na osobním pohovoru.
služební telefon a notebook
V případě zájmu zašlete svůj životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVožická 2604, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Vožická, a.s.
  • Vožická, a.s.
  • Kontakt : Milana Volková
  • Telefon : +420 607 078 152
  • E-mail : sekretariat@dvorak.cz
  • Adresa : Vožická 2604, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

znalost

práce

telefon

příprava

služební

kolektivu

mladém

práci

dílo nabízíme

smluv