PopisMísto výkonu práce: Městský úřad Hronov, odbor tajemníka.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.
Platové zařazení: platová třída 9 - 10 (dle ukončeného vzdělání.
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody.

Pracovní náplň: příprava a realizace investičních akcí města; zadávání a kontrola všech stupňů projektové dokumentace; příprava akce ke stavebnímu povolení; výběr dodavatele dle vnitřní směrnice, nebo spolupráce na výběru dodavatele akce podle zákona o veřejných zakázkách; příprava smluv; výkon TDI při drobných akcích; spolupráce s TDI při realizaci akce; kontrola fakturace dle přehledu provedené práce; spolupráce na kolaudaci a převzetí díla; spolupráce při získávání dotací; uplatňování reklamací u realizovaných děl.

Požadavky:
- úplné středoškolské vzdělání, příp. vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
- znalost přípravy a koordinace stavebních akcí
- znalost metodiky a praxe zpracování dotačních titulů výhodou
- znalost uživatelské práce s PC - MS Word, MS Excel
- řidičský průkaz sk. B
- praxe ve veřejné správě výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, sick days.

Obsah přihlášky:
- jméno a příjmení uchazeče, korespondenční adresa, místo trvalého pobytu, datum a místo narození, státní příslušnost, č. občanského průkazu, datum a podpis
- strukturovaný profesní životopis s přehledem odborných znalostí a dovedností
- doklad o nejvyšším vzdělání (ověřená kopie)
- výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

Místo a způsob podání přihlášky: poštou na adresu MěÚ Hronov, náměstí Čs. armády 5, 549 31 Hronov, nebo osobně na téže adrese v podatelně do 4. 2. 2019 do 17:00 hodin, obálku označte: výběrové řízení investice- neotvírat.

Poskytnuté osobní údaje budou využity pouze pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů.
Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení.

Bližší informace získáte na MěÚ v Hronově, Mgr. Markéta Machová, tajemnice MěÚ, tel.: 491 401 157, 736 629 649. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnám. Čs. armády 5, 549 31 Hronov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

Město Hronov
  • Město Hronov
  • Adresa : nám. Čs. armády 5, 549 31 Hronov 1

Klíčová slova

dle

spolupráce

místo

práce

měú

hronov

akce

vzdělání

příprava

znalost