PopisPožadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- vzdělání nebo praxe ve stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou
- pokročilá znalost MS Word, Excel, Outlook
- vstřícné a ochotné jednání se zákazníky i pracovníky firmy
- dobré organizační schopnosti
- rychlé a efektivní řešení krizových situací
- diplomatické jednání
- cit pro logistiku
- psaní všemi deseti výhodou
Náplň práce
- příprava a vyřizování objednávek
- počítání potřebného materiálu na veškeré stavby dle projektové dokumentace
- zařizování a koordinace závozů
- každodenní komunikace se zákazníky, stavbyvedoucími, dodavateli a pracovníky firmy
- příprava podkladů stavbyvedoucím
- úprava harmonogramu dle aktuálního dění (nutná znalost Excelu)
- řešení reklamací
- řešení sanitárního zařízení se zákazníky, komunikace s koupelnovými specialisty, úprava cenových nabídek, řešení vzniklých reklamací, kontrola nabízených a následně vyfakturovaných cen
- příprava podkladů pro kolaudaci rodinných domů
- vedení firemních statistik (nutná znalost Excelu)
- zakládání nových zakázek, stavebních deníků
- kancelářská administrativa
- příprava příspěvků na sociální sítě
První kontakt emailem - zsalání CV
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWOOD SYSTEM s.r.o. - pracoviště Žďár n. S., Havlíčkovo nám. 153/2, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-01T02:07:42

Společnost

WOOD SYSTEM s.r.o.
  • WOOD SYSTEM s.r.o.
  • Kontakt : Hana Suchá
  • Telefon : +420 775 334 454
  • Adresa : WOOD SYSTEM s.r.o. - pracoviště Žďár n. S., Havlíčkovo nám. 153/2, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

znalost

zákazníky

podkladů

komunikace

nutná

řešení

dle

pracovníky

požadujeme středoškolské

reklamací