PopisPracoviště: zámek Zbiroh
Náplň práce: drobné zednické, tesařské práce
Požadavky: vzdělání základní, manuální zručnost, řidičský průkaz, spolehlivost, časová flexibilita, praxe výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč, ubytování, stravování
Kontakt: Aleš Šnóbl, tel.: 723 683 627, e-mail: ales-zbiroh@seznam.cz, kontakt lze realizovat telefonicky a osobně v době od PO-PÁ od 11:00-16:00 hod. nebo e-mailem. Prvotní kontakt doporučujeme domluvit telefonicky.. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAgentura NKL s.r.o../Zbiroh, Zámek 1, 338 08 Zbiroh Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Agentura NKL s.r.o.
  • Agentura NKL s.r.o.
  • Kontakt : Aleš Šnóbl
  • Telefon : +420 723 683 627
  • E-mail : ales-zbiroh@seznam.cz
  • Adresa : Agentura NKL s.r.o../Zbiroh, Zámek 1, 338 08 Zbiroh

Klíčová slova

telefonicky

kontakt

pracoviště

lze

stravování kontakt

aleš

šnóbl

tel

aleszbirohseznamcz

realizovat