PopisSTAVEBNÍ ZÁMEČNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Platný základní svářečský průkaz, vítáno oprávnění na svařování nerezi, ŘP sk. B, případně C. Dobrý zdravotní stav. Práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava stavební výztuže, drobné ocelové konstrukce (přístřešky, záchytné jímky, zábradlí apod.). Svařování nerezového potrubí, výroba nerezových jímek, odvodňovacích žlabů apod.
V rámci pracovního poměru předpokládáme využití dle potřeby i jako stavební dělník (běžné stavby a dopravní stavby). Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 881 751, e-mailem: ids-vm@ids-vm.cz
ov. 18.2.19 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZašovská 750, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
  • IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
  • Kontakt : František Dvorník
  • Telefon : +420 603 881 751
  • Adresa : Zašovská 750, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

stavební

práce

svařování

stavby

kontakttelefonicky

dělník

žlabů

apod v

rámci

pracovního