Popis- Místo výkonu práce: Družstevní č.p. 169, 504 01 Nový Bydžov + Královéhradecký kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, případně SVÁŘEČ/-KA či OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: výroba lehkých ocelových konstrukcí, vrat, bran, plotů na dílně, vrtání, řezání na strojích, svařování, nátěry konstrukcí, převoz do zinkovny, lakovny a montáž na zakázkách stavebních firem i soukromých osob.
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, řidičské oprávnění výhodou
- Nabízíme: mzdu dle praxe a kvality odvedené práce, prémie při plnění zakázek; práci v rozšiřující se malé firmě s perspektivní budoucností; dovoz obědů; zaučení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vojtašová Jitka, tel.: 730 158 211, e-mail: romanvojtas@seznam.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDružstevní 169, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2016-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-08-24T00:45:07

Společnost

Roman Vojtaš
  • Roman Vojtaš
  • Kontakt : Jitka Vojtašová
  • Telefon : +420 730 158 211
  • E-mail : romanvojtas@seznam.cz
  • Adresa : Družstevní 169, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

práce

konstrukcí

místo

nabízíme

prémie

odvedené

kvality

praxe

dle

mzdu