PopisNáplň práce:
o montáž, demontáž, údržba a oprava nástrojů
o úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání
o zkoušky nástrojů v dílně i ve výrobě
Požadujeme:
o vyučení ve strojírenském oboru nástrojař, popř. strojní zámečník
o pečlivost a manuální zručnost
smysl pro detail, samostatnost
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní odměny, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, další zaměstnanecké benefity, po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, možnost dalšího karierního růstu
První kontakt e-mailem: zaslat životopis, telefonicky nebo osobně na personálním útvaru. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

MEVA a.s.
  • MEVA a.s.
  • Kontakt : Marcela Hadravová
  • Telefon : +420 416 823 282
  • E-mail : hadravova.marcela@meva.eu
  • Adresa : Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

možnost

náplň

úpravy

hrazené

stravování

týden

dovolené

navíc

příspěvek

životní