PopisNÁPLŇ PRÁCE:
* Práce ve výrobě
* Plnění norem a úkolů dle požadavků nadřízeného
* Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
POŽADAVKY:
* SOU - výuční list
* Praxe ve výrobní společnosti výhodou
* Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, technické myšlení
* Ochota pracovat na 3 směny - R, O, N
KONTAKT E-MAILEM, TELEFONICY NEBO OSOBNĚ na adrese Čsl. legií 318, České Velenice
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHOFMANN WIZARD s.r.o. - 006, České Velenice, 378 10 České Velenice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Švarcová
  • Telefon : +420 702 188 792
  • E-mail : lenka.svarcova@hofmann-personal.cz
  • Adresa : HOFMANN WIZARD s.r.o. - 006, České Velenice, 378 10 České Velenice

Klíčová slova

náplň

směny

zručnost

pracovitost

spolehlivost

technické

myšlení

ochota

pracovat

n kontakt