Popismísto výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Náplň práce :
Obsluha a základní údržba výrobní linky na žíhání drátu
Obsluha, dohled nad chodem technologie, organizace práce operátorů
Vstupní kontrola, vzorkování surovin a dílů, reporting
Požadavky:
SOU, ŠS ideálně technického nebo chemického směru
Min 5 let zkušenosti s procesem žíhání drátu, ideálně ve výrobě patního lanka
Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
Znalost korejštiny výhodou
13 plat, týden dovolené navíc
kontakt e-mailem:klara.krupkova@kiswire.com
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěKiswire Cord Czech s.r.o., pracoviště Triangle, Západní 65, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T15:03:52

Společnost

Kiswire Cord Czech s.r.o.
  • Kiswire Cord Czech s.r.o.
  • Kontakt : Klára Krupková
  • Telefon : +420 603 417 805
  • Adresa : Kiswire Cord Czech s.r.o., pracoviště Triangle, Západní 65, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

práce

žíhání

ideálně

lanka spolehlivost

chemického

směrumin

let

zkušenosti

procesem

drátu