PopisNástup ihned. Osobní kontakt v sídle firmy po tel. domluvě pan Ing. Heto tel.: 603 936 803 (v době Po-Pá 8:00-10:00 hod.).
Požadavky:
- úplné střední vzdělání technického směru
- základní znalost měřících metod a měřidel
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost strojírenské technologie
- praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
- výhodou kurz NDT (PT, MT, UT, VT)
- uživatelská znalost práce na PC
Náplň práce: rozměrová kontrola svařenců, a obrobků, vizuální kontrola svarů, kontrola předúpravy a povrchové úpravy nátěrem, kontrola značení výrobků, zadávání údajů do protokolů o neshodném výrobku, denní komunikace s jinými útvary (výroba, obchodní oddělení).
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, zvyšování kvalifikace v NDT metodách. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

Strojírny Prostějov, a.s.
  • Strojírny Prostějov, a.s.
  • Kontakt : Jan Heto
  • Telefon : +420 603 936 803
  • Adresa : Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

kontrola

znalost

práce

ndt

tel

výhodou

nátěrem

protokolů

údajů

zadávání