PopisNáplň práce: digitalizace papírových výkresů, vytváření DWG, REVIT,STEP souborů pro knihovny zákazníků, výpomoc senior konstruktérům, příprava materiálu pro reporty, vytváření databáze standardních výrobků, práce na katalogu
Požadujeme: základy AutoCAD, základy 3D programu, Solidworks/Inventor/NX/Catia, základy kancelářských aplikací, Word, Excel
Výhodou: čtení technických výkresů
Nabízíme: práce v mladém kolektivu, příjemné prostředí
Zaměstnanecké výhody: firemní akce
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 do 15:30, nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd Mzda minimálně120 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2018-12-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • Kontakt : Petr Sýkora
  • Telefon : +420 724 095 916
  • Adresa : Zemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd

Klíčová slova

práce

základy

vytváření

mladém

kancelářských

aplikací

word

excel výhodou

čtení

technických