PopisNáplň práce:
- tvorba výkresové dokumentace
- tvorba 3D modelů dle požadavků zákazníka
- vedení týmu konstruktérů
- přímá komunikace se zákazníkem
- time a data management
- odpovědnost za odvedenou práci a následná kontrola
- podpora při nabídkové fázi

Požadujeme:
- odbornou znalost minimálně jednoho SW: Catia/NX/Inventor/Solidworks/Creo
- úplné střední nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
- kreativní konstruktér s týmovým duchem
- minimální 5-letá praxe podmínkou
- řidičský průkaz sk. B
Uvítáme následující odborné dovednosti z těchto oblastí:
- konstrukce plastových dílů, lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem, montážních a svařovacích linek, jednoúčelových strojů

Nabízíme Vám:
- možnost práce v zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst
- výuku jazyků
- příjemné pracovní prostředí
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB E K O Engineering,spol. s r.o., Edvarda Beneše 590/31, Doudlevce, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • Kontakt : Markéta Rohlová
  • Telefon : +420 235 094 324
  • E-mail : rohlova@beko-plm.cz
  • Adresa : B E K O Engineering,spol. s r.o., Edvarda Beneše 590/31, Doudlevce, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

tvorba

podmínkou

pracovní

znalost

odborné

plastových

konstrukce

oblastí

těchto