PopisMísto výkonu práce: Říční č.p. 1774, 407 47 Varnsdorf.
Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání strojírenského zaměření
- znalost práce na PC Windows 7/ 10; MS (Office)
- znalost práce ve 3D konstruování a tvorby výkresové dokumentace
- zpracovávání konstrukčních podkladů a výkresů nových výrobků, sestav, dílů apod.
- obecná znalost příslušných norem a zákonů
- praxe v oboru výhodou (používaný software v konstrukci - Solid Edge, Teamcentr, AutoCad, informační systém PLM)
- znalost NJ nebo AJ vítána - není podmínkou

Náplň práce:
Zajišťuje zpracování konstrukční dokumentace na základě požadavků obchodního úseku.
Zajišťuje správu a změny výkresové dokumentace dle požadavků ostatních útvarů.
Zpracovává zakázky technického rozvoje a zakázky výzkumu a vývoje dle požadavků zakázkové, technické a reklamační komise.
Zpracovává podklady pro cenové a termínové nabídky.
Odpovídá za dodržování všech předpisů a norem vztahujících se ke strojům a zařízením a vytváří podmínky pro trvalé zajišťování shody provedení výrobků společnosti.
Zajišťuje zpracování rozboru rizik strojů a zařízení, kterých je hlavním řešitelem, a závěr předává do Odboru řízení jakosti jako podklad k vypracování ES Prohlášení o shodě.
Zajišťuje podklady pro vypracování konstrukčních kusovníků strojů a příslušenství spadajících do činnosti tohoto odboru.

Kontakt: e-mailem
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŘíční 1774, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

TOS VARNSDORF a.s.
  • TOS VARNSDORF a.s.
  • Kontakt : Vladimíra Hulánová Makalová
  • Telefon : +420 412 351 123
  • Adresa : Říční 1774, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

znalost

práce

zpracování

konstrukčních

podklady

výkresové

dokumentace

strojů

vypracování

požadavků