PopisMísto vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: vývoj nových strojů, přípravků a zařízení dle plánu vývoje; zodpovědnost za kvalitu, za úplnost konstrukční, technologické dokumentace přidělených strojů; zpracování studií a projektů; zpracování obchodních, technických a výrobních dokumentací.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo příbuzný obor); znalost práce - Inventor 10 a vyšší; řidičský průkaz sk. B; znalost práce s PC; výhodou znalost AJ; vítána praxe ve výrobní společnosti.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příspěvek na dopravu a stravování; týden dovolené navíc; příspěvek na životní pojištění a další.
Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128.
Místo výkonu práce: Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice.
* Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiřinková 276, Malá Skalice, 552 03 Česká Skalice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Farmet a.s.
  • Farmet a.s.
  • Kontakt : Kateřina Kudrnovská
  • Telefon : +420 491 450 128,770 100 962
  • E-mail : k.kudrnovska@farmet.cz
  • Adresa : Jiřinková 276, Malá Skalice, 552 03 Česká Skalice

Klíčová slova

práce

znalost

strojů

zpracování

příspěvek

společnosti

rozvíjející

příjemné

pracovní

prostředí