PopisPracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové podmínky dle vzdělání a schopností uchazeče/-ky. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky VŠ a SPŠ.
Pracovní náplň: konstrukce svařenců a svařovaných sestav, tvorba výrobní dokumentace, práce v systému SolidWorks, komunikace se zákazníky.
Požadavky: minimálně základní znalosti NJ nebo AJ.
Nabízené výhody: závodní stravování, 5 týdnů dovolené.
Kontakt - p. Hofmann Stanislav, tel.: 499 828 264, e-mail: radana.sadlova@lh-technik.com (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese: Lhota za Červeným Kostelcem 429, Červený Kostelec.
Místo výkonu práce: Lhota za Červeným Kostelcem 429, 549 41 Červený Kostelec. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLhota za Červeným Kostelcem 429, 549 41 Červený Kostelec Mzda minimálně19850 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

LH Technik s.r.o.
  • LH Technik s.r.o.
  • Kontakt : Stanislav Hofmann
  • Telefon : +420 499 828 264
  • E-mail : radana.sadlova@lh-technik.com
  • Adresa : Lhota za Červeným Kostelcem 429, 549 41 Červený Kostelec

Klíčová slova

práce

červený

kostelcem

červeným

lhota

pracovní

hofmann

znalosti

aj nabízené

výhody