PopisMECHANICKÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA
POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ strojního zaměření, minimálně 2-5 let praxe ve strojírenském oboru výhodou, praxe na obdobné pracovní pozici (mechanická konstrukce) výhodou, znalost práce ve 3D (Solid Edge, Inventor výhodou), tvorba modelů a výkresové dokumentace, znalost alespoň jednoho jazyka výhodou (AJ,NJ,RJ), zkušenosti s prací v týmu, ochota učit se novým věcem, plnění termínů, celková aktivita a přístup ke svěřené práci
NÁPLŇ PRÁCE: 3D konstrukce mechanických částí jednoúčelových strojů, nebo zkušebních stanovišť v CAD SW. Návrh a výpočet jednotlivých částí strojů a zařízení, příprava modelů dílů a sestav, zhotovení výkresové dokumentace dle norem, práce s informačním systémem. Spolupráce s oddělením elektro-projekce a dalšími odděleními včetně výroby, asistence při montáži strojů, komunikace se zákazníkem, poptávkové/nabídkové řízení.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a prosperující firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: paní Kateřina Trlicová, telefonicky v pracovních dnech od 8 do 15 hodin na čísle 731 413 998 nebo emailem na: recepce@tes.cz
ov. 30.1. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Trlicová
  • Telefon : +420 731 413 998
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

výhodou

práce

strojů

dokumentace

modelů

konstrukce

částí

výkresové

znalost

příspěvek