PopisNáplň práce: příjem a evidence poptávek, vyhotovování finálních nabídek, komunikace se zákazníky, řízení projektu, předání projektu do sériové výroby
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání - strojírenský obor, řidičský průkaz skB
MZDA: od 27.000,- Kč (mzda je orientační, bude předmětem jednání)
VÝHODY: dotované stravování ve firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sick days, věrnostní odměny, firemní oblečení a další zaměstnanecké benefity
KONTAKT: telefonicky Pavlová Vladislava, tel.: 739246303 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPísecká 1329, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Aluprogress a.s.
  • Aluprogress a.s.
  • Kontakt : Vladislava Pavlová
  • Telefon : +420 739 246 303
  • Adresa : Písecká 1329, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

projektu

days

jednání výhody

dotované

stravování

firmě

příspěvek

penzijní

připojištění

sick