PopisPožadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru, (základní znalosti o materiálech a výrobních technologiích)
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost práce v CADu ( výhodou ProEngineer)
- minimálně pasivní znalost angličtina/němčina
Osobní předpoklady:
- samostatnost, odpovědnost, kreativita, pracovitost, schopnost prezentace výsledků

Nástup možný ihned, případně dle dohody

Náplň práce:

- hlavní náplň práce - návrhy výrobků a zpracování výrobní dokumentace
- ověření návrhu
- vývoj nových produktů firmy
- konzultace se zákazníky
- zpracování průvodní dokumentace výrobků
- zpracování dokumentace projektů k dotacím z veřejných zdrojů, samostatné činnosti v jejich rámci, včetně spolupráce s kooperujícími subjekty
- předchozí praxe výhodou

Finanční ohodnocení minimálně 35.000,- Kč dle znalostí.

Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na sportovní aktivity.

Uchazeče žádáme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail:
danuse.leipnerova@beznoska.cz

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBEZNOSKA, s.r.o. [1], Dělnická 2727, 27201 Kladno 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

BEZNOSKA, s.r.o.
  • BEZNOSKA, s.r.o.
  • Kontakt : Danuše Leipnerová
  • Telefon : +420 312 811 255,725 870 914
  • Adresa : BEZNOSKA, s.r.o. [1], Dělnická 2727, 27201 Kladno 1

Klíčová slova

práce

dokumentace

zpracování

znalost

výrobků

minimálně

činnosti

subjekty

kooperujícími

spolupráce