PopisMísto výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219
Náplň práce: Konstrukce speciálního nářadí - např. upínače, značky, přípravky apod.
Požadujeme: VŠ/ÚSO technického směru se zaměřením na konstrukci nástrojů a přípravků pro zápustkové kování za tepla. Znalost práce s programy AUTOCAD, POWER SHAPE A POWER MILL. Znalost software pro zpracování programů obrábění na CNC strojích (obráběcí centrum a drátořez). Samostatnost při zpracování konstrukční a výrobní dokumentace pro výrobu nástrojů a přípravků pro zápustkové kování za tepla, včetně ostřihovacích a děrovacích nástrojů a přípravků. Jedná se zejména o zpracování modelů, elektrod, obráběcích programů. Konstrukce speciálního nářadí - např. upínače, značky, přípravky apod. Praxe v oboru vítána a znalost NJ nebo AJ výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 29.000,- Kč /měs., stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, zajímavou a perspektivní práci, smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně na pracovišti (Po - Pá - 7.00-14.00): Prachařová Olga, tel.: 371 519 616, e-mail: o.pracharova@zbirovia.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSládkova 219, 338 08 Zbiroh Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

ZBIROVIA, a.s.
  • ZBIROVIA, a.s.
  • Kontakt : Olga Prachařová
  • Telefon : +420 371 519 616
  • E-mail : o.pracharova@zbirovia.cz
  • Adresa : Sládkova 219, 338 08 Zbiroh

Klíčová slova

znalost

nástrojů

přípravků

zpracování

práce

kování

konstrukce

speciálního

nářadí

např