PopisPozice: Kreslič/ka
Náplň práce :
- vytváří a udržuje výkresovou dokumentaci a 3D modely dle zadání
- podílí se na vylepšování funkce, životnosti, bezpečnosti, vzhledu a snižování nákladů na výrobu výrobků firmy
- spolupracuje na zlepšení technologičnosti výroby i ostatních vlastností výrobků
Požadavky :
- minimální ÚSO technického zaměření
- komunikativnost
- znalost čtení výkresové dokumentace, výhodou znalost technologie výroby a materiálů
-znalost práce na PC - Excel, Solid Works
- výhodou znalost NJ, AJ
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.
Nabízíme : jednosměnný provoz, závodní stravování
Nástup: Ihned, Mzda: od 20.000,- Kč dle praxe,
Kontakt:Vocásková Romana, tel.: 318 603 280, e-mail: romana.vocaskova@mesit.cz
Místo výkonu práce: MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMESIT air, a.s.,, Čenkov 50, 262 23 Jince Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-05T02:00:06

Společnost

MESIT air, a.s.
  • MESIT air, a.s.
  • Kontakt : Romana Vocásková
  • Telefon : +420 318 603 280
  • Adresa : MESIT air, a.s.,, Čenkov 50, 262 23 Jince

Klíčová slova

znalost

práce

výhodou

výroby

dle

absolventy nabízíme

čtení

výkresové

dokumentace

technologie