PopisPracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba 07,30-16,00.

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou), znalost práce s CAD programy, znalost NJ, praxe výhodou, řidičský průkaz B

Náplň práce: Zpracování nabídek, odbavení zakázek, technické poradenství + poradenství u zákazníků, rozpracování výkresů pro výrobu

Nabízíme: Jistotu pracovní pozice, pěkné pracovní prostředí, stabilitu a možnost realizace, dobré finanční ocenění dle výsledků práce, dobré pracovní vztahy na pracovišti, týmová práce.

Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky nebo e-mailem, včetně zaslání životopisu. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBetz s.r.o. [937], třída Vítězství 68/4, 35301 Mariánské Lázně 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

Betz s.r.o.
  • Betz s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Vojtaššáková
  • Telefon : +420 604 365 265
  • E-mail : betz@betz.cz
  • Adresa : Betz s.r.o. [937], třída Vítězství 68/4, 35301 Mariánské Lázně 1

Klíčová slova

pracovní

práce

znalost

poradenství

rok

dle

jistotu

pozice

pěknépracovní

prostředí