PopisNáplň práce : programování CNC řezacích laserů, objednávání materiálu, komunikace se zákazníky.

Požadujeme : dokončenou SŠ nebo VŠ technického směru, základní znalost programu AutoCAD a znalost výkresové dokumentace.

Nabízíme : prac.poměr na dobu neurčitou, pozice vhodná pro absolventy, práce s moderními CNC stroji, zaškolení 3-6 měsíců, placené přesčasy, stravenky 80,-/odpracovaný den, služební telefon, příspěvek na dopravu, přátelský pracovní kolektiv, pracovní dobu ( 7,5 h ) lze přizpůsobit Vašim potřebám, volný vstup do lezeckého centra Wall Club.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSC Metal, s.r.o., pracoviště Tábor, Vožická 2987, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

SC Metal, s.r.o.
  • SC Metal, s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Novotný
  • Telefon : +420 733 318 742
  • Adresa : SC Metal, s.r.o., pracoviště Tábor, Vožická 2987, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

práce

znalost

dobu

pracovní

cnc

centra

dopravu

placené

přesčasy

stravenky