PopisMísto výkonu práce: Říční č.p. 1774, 407 47 Varnsdorf.
Požadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost technologie obrábění
- znalost programování NC strojů - ideálně FANUC
- znalost práce v CAD/CAM - ideálně SurfCam Evo nebo EDGE Cam, Solid EDGE
- komunikativnost, pečlivost, důslednost

Náplň práce:
Pracovník je odpovědný za tvorbu, správu NC programů kmenových dílců na přidělených strojích a aktuálnost technologických postupů s vytvořeným NC programem.

Kontakt: e-mailem
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŘíční 1774, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

TOS VARNSDORF a.s.
  • TOS VARNSDORF a.s.
  • Kontakt : Vladimíra Hulánová Makalová
  • Telefon : +420 412 351 123
  • Adresa : Říční 1774, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

znalost

práce

ideálně

kmenových

pečlivost

důslednostnáplň

práce pracovník

odpovědný

tvorbu

správu