PopisNáplň práce: zodpovědnost za přípravu technologie procesu výroby odlitků z Al slitin technologií HPDC, stanovení výrobních postupů, parametrů procesu, norem spotřeby času práce, optimalizace procesních parametrů, zodpovědnost za výrobní prostředky, zhotovení a udržování technologické dokumentace, řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření, cílené zlepšování, optimalizace výrobních procesů, analytický přístup, kontrola dodržování technologických postupů v procesu výroby.
Požadujeme: SŠ, znalost MS office, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: stabilní zázemí nadnárodní společnosti, každoroční valorizace platu, 5 týdnů dovolené, práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí, dotované závodní stravování, placené vzdělávání, firemní akce, příspěvek na dětský tábor. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T08:29:49

Společnost

Ljunghall s.r.o.
  • Ljunghall s.r.o.
  • Kontakt : Eva Krajčírová
  • Telefon : +420 731 156 570
  • E-mail : eva.krajcirova@ljunghall.com
  • Adresa : Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

procesu

postupů

zodpovědnost

technologických

práce

optimalizace

parametrů

výrobních

náplň

každoroční