PopisLáká Vás pracovat v týmu, mít flexibilní pracovní dobu a neustále se rozvíjet? Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány.
Prosperující společnost z oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici
Technolog CNC obrábění

Popis pracovní pozice:
- kalkulace obráběcích časů a technologie dle výkresu
- samostatné zavádění nových výrobků do výroby
- kontakt s dodavateli strojů, přípravků, nástrojů a doprovodné technologie
- zodpovědnost za návrh technologie
- vzorkování a korekce v programech SIEMENS, FANUC, ISO
- celkový dohled nad technologií

Požadujeme:
- praxe se seřizováním a programováním pětiosých CNC strojů a soustruhů
- znalost ovládání a orientace v řídicích systémech FANUC, SIEMENS
- znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- zázemí nadnárodní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- 5 týdnů dovolené
- roční valorizace platu
- benefitní cafeteria
- dotované závodní stravování
- možnost kariérního růstu
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- firemní akce
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T08:29:49

Společnost

Ljunghall s.r.o.
  • Ljunghall s.r.o.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 327 300 030
  • E-mail : Monika.Konecna@ljunghall.com
  • Adresa : Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

strojů

fanuc

pracovní

siemens

znalost

cnc

technologie

láká

rozvíjející

dynamicky