Popismísto výkonu práce : Krnov, Chářovská 120
Popis pozice:
" Stanovuje technologické postupy a kontroluje jejich dodržování
" Provádí technický dozor na pracovišti
" Zajišťuje a organizuje technologickou přípravu výroby
" Zpracovává podklady pro cenové kalkulace
" Tvorba norem spotřeby času
Požadujeme:
" VŠ, SŠ vzdělání technického směru
" Praxe min. 10 let
" Znalost technické dokumentace
" Základní znalost AJ
" Aktivní znalost práce na PC
Hlásit se na e - mail : personalni@elfe.cz nebo na tel. č. 554 689 019 nebo osobně na výše uvedené adrese.
Z : 19.3.2018 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChářovská 920/120, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-08T01:59:48

Společnost

ELFE, s.r.o.
  • ELFE, s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Zahradníčková
  • Telefon : +420 554 689 019
  • Adresa : Chářovská 920/120, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

znalost

práce

místo

vzdělání

technického

směru praxe

min

let znalost

technické

dokumentace základní