PopisTECHNOLOG/-ŽKA, PLÁNOVÁNÍ VÝROBY
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail I.hatlova@deprag.cz nebo volejte na tel.: 493 771 557 od 6:00 - 14:00 p. Hátlová.
Požadujeme: SŠ, VOŠ technického směru, pracovitost, flexibilita, zodpovědnost, aktivita, komunikativnost.
Náplň práce: tvorba technologických postupů, plánování a dodržování termínů zakázek, zasílání e-mailů v německém jazyce, znalost práce na PC uživatelsky.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, podnikové stravování, stravenky, dovolená navíc, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, zázemí stabilní české společnosti, ordinace závodního lékaře, finanční ohodnocení dle náročnosti pozice. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDEPRAG CZ a.s. [1], T. G. Masaryka 113, 50781 Lázně Bělohrad Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

DEPRAG CZ a.s.
  • DEPRAG CZ a.s.
  • Kontakt : Lenka Hátlová
  • Telefon : +420 493 771 557
  • Adresa : DEPRAG CZ a.s. [1], T. G. Masaryka 113, 50781 Lázně Bělohrad

Klíčová slova

plánování

práce

technologžka

poměr

dobu

neurčitou

podnikové

stravování

stravenky

dovolená