PopisNáplň práce:
- návrhy a technické řešení strojní části dodávek
- zodpovědnost za kvalitní, včasné a efektivní plnění cílů
- plnění úkolů vývoje
- technické jednání se zákazníky
- identifikace vzniklých problémů a návrhy jejich řešení
- spolupráce s ostatními útvary společnosti
- technický návrh zařízení dle provozních parametrů
- možnost dalšího kariérního postupu

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ, vhodné pro absolventy (VUT Fakulta strojního inženýrství atd.)
- AutoCad + standard, SolidEdge a SAP výhodou
- řidičský průkaz sk.B
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni (písemná komunikace)
- Znalosti z energetických výpočtů a termomechaniky výhodou
- dobré vystupování, komunikativnost, týmová práce, spolehlivost, nekonfliktnost, časová flexibilita

Nabízíme:
- benefity - příspěvek na stravování (firemní jídelna), mobilní telefon, výhodné firemní tarify pro členy rodiny, sick days
- hodnocení dle dosažených výsledků (silný motivační systém)
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- perspektivu dalšího vzdělávání
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 162, Jejkov, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.
  • PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Šlichtová
  • Telefon : +420 568 504 320
  • E-mail : slichtova@pbstre.cz
  • Adresa : Průmyslová 162, Jejkov, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

dalšího

firemní

dle

kariérního

náplň

příspěvek

flexibilitanabízíme benefity

časová

nekonfliktnost

spolehlivost