PopisNáplň práce:
- připravuje zavedení nového projektu do výroby
- komunikuje s dodavateli a se zákazníky
- monitoruje defekty komponentů a hotových dílů, vyhodnocuje a řeší je
- vytváří a reviduje inspekční standardy
- vytváří požadavky na speciální kontroly
- připravuje a vede audity jakosti
- koordinuje systém kontrol
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu
- práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti
- znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
- výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6
- komunikativní angličtina
- schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
- řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme:
- práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- možnost profesního a karierního růstu
- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
- relokační balíček v případě nutnosti stěhování
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně35600 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

znalost

vytváří

vzdělání

odpovídající

komunikativní

možnost

příspěvky

práce

připravuje

technologiemi