PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Náplň práce na pozici Design Engineer I:
- Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace Turbodmychadel, jejich podsestav a dílů.
- Zodpovědnost za funkci a smontovatelnost tvořených komponentů a sestav.
- Tvorba dokumentace s ohledem na bezpečnost, vyrobitelnost, smontovatelnost a cenu.
- Zapracování funkčních a technologických požadavků.

Vítané požadavky:
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve strojírenství.
- Zkušenost s návrhem a tvorbou 3D modelů a výkresové dokumentace.
- Středně pokročilá znalost angličtiny.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTuřanka 1387/100, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T01:16:58

Společnost

Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
  • Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Němečková
  • Telefon : +420 725 295 513
  • E-mail : marcela.nemeckova@garrettmotion.com
  • Adresa : Tuřanka 1387/100, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

smontovatelnost

modelů

výkresové

dokumentace

kontakt

vysokoškolské

vzdělání

strojírenství zkušenost

návrhem

tvorbou