PopisPracoviště Vlašim
NÁPLŇ PRÁCE:
o tvorba výkresové dokumentace pro technickou přípravu výroby v 2D/3D konstrukčním programu SolidWorks
o konstrukční podpora výroby
o konstrukční řešení nových strojů a zařízení

POŽADUJEME:
o znalost technických norem a tech. dokumentace
o znalosti a zkušenosti z oboru výhodou
o spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem
o znalost anglického jazyka výhodou
o řidičský průkaz skupiny B
o flexibilitu a ochotu cestovat

NABÍZÍME:
o zajímavou práci u stabilní a perspektivní české firmy
o platové podmínky v závislosti na růstu pracovních výkonů, dovedností a znalostí
o příjemné pracovní prostředí
o možnost dalšího vzdělávání v oboru
o pracoviště ve Vlašimi
Stravenky, odměny

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8-15 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPavel Blažek, balicí stroje s.r.o. Vlašim, Jungmannova 949, 258 01 Vlašim Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.
  • Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Blažek
  • Telefon : +420 603 227 547
  • E-mail : info@blazekvlasim.com
  • Adresa : Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o. Vlašim, Jungmannova 949, 258 01 Vlašim

Klíčová slova

pracoviště

růstu

průkaz

skupiny

b oflexibilitu

ochotu

cestovatnabízíme ozajímavou

práci

stabilní

perspektivní