PopisMísto výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice.
Pracovní náplň: vývoj prvků hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla, návrh zkoušek nově vyvinutých prvků brzdových systémů včetně jejich realizace, identifikace a analýza problémů nově vyvinutých prvků brzdových systémů ve zkušebním provozu.
Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, velmi dobrá znalost v oblasti fyziky, mechaniky, pružnosti a pevnosti, přehled v oblasti kolejových vozidel, základní znalost AJ, analytické myšlení, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu a v časové tísni.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního růstu, možnost vzdělávání (jazyky, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání), odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dotované stravování restauračním způsobem, ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě a možnost pronájmu bytu.
První kontakt učiňte, prosím, telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo přímo na provozovně.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBudovatelů 323, 538 43 Třemošnice Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

DAKO-CZ, a.s.
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Kontakt : Marcela Rulcová
  • Telefon : +420 605 222 622
  • E-mail : marcela.rulcova@dako-cz.cz
  • Adresa : Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice

Klíčová slova

práce

prvků

možnost

brzdových

systémů

nově

oblasti

vyvinutých

místo

dovolené