PopisNáplň práce: plánování technologie oprav a renovací (dieselové lokomotivy), dohled nad realizací projektů ve výrobě (optimalizace procesů s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady),
tvorba technologických norem a postupů, komunikace se zákazníky v rámci připravovaných a běžících projektů.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta), zkušenost v oblasti konstrukce a oprav dieselových motorů, broušení hřídelí, znalost technické dokumentace, čtení výkresů, technické myšlení a představivost, schopnost samostatně řešit úkoly a hledat řešení problému. Znalost AJ, ŘP skupina B.

Nabízíme: příspěvek na stravování a další benefity, motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPracoviště Nymburk, Boleslavská třída 418/54, 288 02 Nymburk 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2016-04-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-05-27T00:13:30

Společnost

Legios Loco a.s.
  • Legios Loco a.s.
  • Kontakt : Hana Krepčíková
  • Telefon : +420 601 390 612
  • Adresa : Pracoviště Nymburk, Boleslavská třída 418/54, 288 02 Nymburk 2

Klíčová slova

technické

oprav

náplň

hledat

motorů

broušení

hřídelíznalost

dokumentace

čtení

výkresů