PopisNáplň práce:

-aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů,
-zavádění technologie výroby včetně tvorby technologických postupů a pracovních instrukcí
-zadávání materiálu do výroby a spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků
-evidence průběhu výroby ve firemním informačním systému
-spolupráce na úpravách strojních zařízení s cílem jejich optimalizace, komunikace v rámci oddělení Opracování i s dalšími celky v rámci firmy,
-velmi dobré organizační schopnosti a systematický přístup, podpora obsluhy strojů a zařízení při zavádění nových technologických postupů či úpravě stávajících TPV

Požadavky:

- VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní nebo fyzikální obory,
- orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové,
- vlastní iniciativa, organizační a komunikační schopnosti,
- praxe ve výrobní společnosti výhodou.

Nabízíme:

- zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
- práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky,
- životní pojištění.

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 15.00 hod.,
e-mailem Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

CRYTUR, spol. s r.o.
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pecinová
  • Telefon : +420 481 319 597
  • E-mail : jana.pecinova@crytur.cz
  • Adresa : CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

výroby

zařízení

práci

rámci

výrobní

pracovních

technologických

organizační

postupů

orientace