PopisNáplň práce:
- navrhovat a vyvíjet produkt na základě specifikací od zákazníka
- navrhovat integraci komponent a sestav komponentů do autosedačky
- převzít a technicky vést svěřené projekty
- komunikovat a řešit s klienty technické otázky v rámci vývoje

Požadavky:
- bakalářské vzdělání technického zaměření
- znalost GD&T, DFMEA
- předchozí praxe na pozici vývojového inženýra v automotive, nejlépe interierové díly
- komunikativní znalost Anglického jazyka
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.Plzeń, Podnikatelská 1278/11, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2018-12-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T14:37:18

Společnost

Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.
  • Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Helena Vachovcová
  • Telefon : +420 373 035 400
  • E-mail : hvachovcova@lear.com
  • Adresa : Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.Plzeń, Podnikatelská 1278/11, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

navrhovat

znalost

náplň

praxe

bakalářské

vzdělání

technického

zaměření

gdampt

dfmea