PopisPožadujeme:
vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
svářečský průkaz EN 287-1 podmínkou, praxe v ručním svařování, zdravotní způsobilost v 3 směnném provozu, samostatnost, pracovní nadšení a loajalita.
Náplň práce:
ruční svařování polotovarů s použitím různých svařovacích technik. Zakládání, ošetření a údržba svařovacích strojů a zařízení, jednoduchá práce s PC.
Nabízíme:
zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti, možnost profesního růstu, motivující platové ohodnocení, závodní stravování a další firemní benefity, třísměnný provoz (od pondělí do pátku, přesčasy možné), příjemné pracovní prostředí s moderními technologiemi, firemní autobusová doprava ze Slaného a zpět.
Jiné výhody:
sport, příspěvek na penzijní připojištění, předškolní zařízení, rekreační zařízení a jiné Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěL I N E T spol. s r.o., Želevčice 5, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

L I N E T spol. s r.o.
  • L I N E T spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Michálková
  • Telefon : +420 312 576 498
  • E-mail : zamestnani@linet.cz
  • Adresa : L I N E T spol. s r.o., Želevčice 5, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

svařování

pracovní

svařovacích

zařízení

firemní

požadujeme vyučení

provoz

třísměnný

benefity

stravování