PopisPracoviště: Hybešova č.p. 514/30, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: vzděl. vyučen., zaučíme, svářečský průkaz není podmínkou, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat a ochota učit se novým věcem. Místo je vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: svařování hliníkových konstrukcí v bezprašném, čistém prostředí.
Směna: po - pá 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.
Hrubá mzda: 25.000 - 35.000 Kč, čtvrtletní odměny 4.000 Kč, stravenky v hodnotě 60 Kč, příspěvky na důchodové připojištění, možnost práce přesčas. Pracoviště je v blízkosti autobusového a vlakového nádraží.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený e-mail nebo kontakt telefonický. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s., provozovna Olomouc, Hybešova 514/30, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s.
  • TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s.
  • Kontakt : Renata Garstková
  • Telefon : +420 588 500 834
  • Adresa : TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s., provozovna Olomouc, Hybešova 514/30, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

pracoviště

práce

hod

důchodové

prostředí směna

hod hrubá

mzda

čtvrtletní

odměny

stravenky