PopisZpůsob kontaktu uchazeče
- e-mailem: jana.uresova@tamala.cz
- telefonicky na tel: 720 944 202

Náplň práce:
- provádění svářečských prací dle technologického postupu a výkresové dokumentace (příprava a čištění materiálu, údržba nástrojů a svařovacích přístrojů, řezání kovových materiálů, rovnání a úprava svaru)
- spolupráce se svářecím technologem

Požadujeme:
- vyučení v oboru zámečník, mechanik nebo jiném strojírenském oboru nebo praxe v oboru
- praxe ve svařování metodou č. 111, 121, 135, 141
- svářečský certifikát
- znalost čtení technické dokumentace
- časová flexibilita, spolehlivost, schopnost samostatné práce

Pracovní doba:
- 6:00 hod. - 14:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- měsíční bonusové ohodnocení

Místo výkonu práce: Horní Slavkov
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTamala system a.s. - 001, Hasičská 870, 357 31 Horní Slavkov Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-11T02:02:19

Společnost

Tamala system a.s.
  • Tamala system a.s.
  • Kontakt : Jana Urešová
  • Telefon : +420 720 944 202
  • Adresa : Tamala system a.s. - 001, Hasičská 870, 357 31 Horní Slavkov

Klíčová slova

oboru

praxe

flexibilita

jiném

strojírenském

oboru

svařování

metodou

141

svářečský