PopisZpůsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky 777 595 033 (8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem: info@hrvision.cz

Místo výkonu práce: výrobní zóna ve Věznici

Pracovní doba: Po-Pá (5:30-14:00, 14:00-22:30).
Náplň práce: Svařování - opravy odlitků z červené mosazi/mědi.
Očekáváme: Manuální zručnost a schopnost přesné práce, ochotu pracovat ve směnném provozu, svářečské dovednosti - praxe se svařováním metodou TIG, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: Zázemí stabilní české firmy s více jak 20letou tradicí, intenzivní adaptační program, práci v profesionálním týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace. Systém firemních benefitů.
Pracovní poměr se uzavírá na dobu 2 let, poté možné prodloužení pracovní smlouvy.
Zaměstnanecké výhody:Systém firemních benefitů - např. stravování, doprava, program Zdraví, firemní akce. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHR Vision s.r.o.-001, Zlatá 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

HR Vision s.r.o.
  • HR Vision s.r.o.
  • Kontakt : Personalista
  • Telefon : +420 777 595 033 8:00-15:00hodin
  • Adresa : HR Vision s.r.o.-001, Zlatá 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Klíčová slova

práce

firemních

program

dle

zvyšování

růstu

kariérního

možnost

bonusy

výsledků