PopisMísto výkonu práce Pardubice
Požadujeme: vyučení v oboru, 5 let praxe ve svařování nebo jako strojní zámečník, platná svářečská kvalifikace (MIG/MAG výhodou), manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, spolehlivost, znalost technických výkresů.
Nabízíme: zajímavou různorodou práci, odpovídající platové ohodnocení + benefity, příspěvky na závodní stravování, možnost příspěvku na životní pojištění či penzijní připojištění, možnost parkování v areálu firmy, dosah MHD, jednosměnný provoz, firemní akce pro zaměstnance, mimořádné odměny, příspěvky na čistící a mycí prostředky formou poukázek.
Náplň práce: práce v malosériové a zakázkové výrobě, výroba tlakových nádob, sestavování a svařování ocelových dílů, ruční a strojní obrábění kovů, samostatná práce podle strojírenských výkresů.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvky na závodní stravování, příspěvky na životní pojištění či penzijní připojištění
První kontakt emailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDělnická 535, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-21T01:13:41

Společnost

STROJON s.r.o.
  • STROJON s.r.o.
  • Kontakt : Martina Matoušková
  • Telefon : +420 778 779 738
  • E-mail : matouskova@strojon.cz
  • Adresa : Dělnická 535, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21

Klíčová slova

práce

příspěvky

penzijní

svařování

závodní

stravování

strojní

možnost

životní

pojištění