PopisCZ-ISCO: 72121 Svářeči
SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce:Lamark s.r.o., Zábědov 118, 504 01 Nový Bydžov - Zábědov
- PP na dobu 2 let, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování s CO2 - ocel, hliník, kompletace zakázek
- Požadujeme: zručnost, kvalitně odvedenou práci, dochvilnost, orientaci v technických výkresech, svářecí průkaz na CO2 výhodou
- Nabízíme: příspěvky na stravu, ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: info@lamark.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLAMARK s.r.o. - Nový Bydžov, Revoluční třída, Nový Bydžov - Zábědov Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T14:47:29

Společnost

LAMARK s.r.o.
  • LAMARK s.r.o.
  • Kontakt : Helena Koblmüllerová
  • Telefon : +420 736 681 935
  • E-mail : info@lamark.cz
  • Adresa : LAMARK s.r.o. - Nový Bydžov, Revoluční třída, Nový Bydžov - Zábědov

Klíčová slova

co2

czisco

svářecí

kvalitně

odvedenou

práci

dochvilnost

orientaci

technických

výkresech