PopisPrvotní kontakt telefonicky na tel.č. 734 484 388
p. Bc. Kolaříková, MSc., nebo e-mailem: kolarikova@awec.cz
SOU/SŠ se zaměřením na strojírenství výhodou (není podmínkou)
zkušenosti se svařováním (MIG, MAG nebo TIG)
základní svářečské oprávněn (není podmínkou)
manuální zručnost
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
spolehlivost, pracovitost, samostatnost
zodpovědnost, flexibilita

Pracovní náplň:
svařování konstrukcí z kovových materiálů (profilů)
svařování tenkých plechů
kompletace sestav (svařenců)

Stravenky, parkování v areálu, práce s novými, moderními stroji, pracovní dobu od 6:00 do 14:00 hodin, nástup ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAWEC Aluminium Products s.r.o. - provozovna Hostim u Moravských Budějovic, Hostim Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2018-11-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

AWEC Aluminium Products s.r.o.
  • AWEC Aluminium Products s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Kolaříková
  • Telefon : +420 734 484 388
  • Adresa : AWEC Aluminium Products s.r.o. - provozovna Hostim u Moravských Budějovic, Hostim

Klíčová slova

dobu

pracovní

prvotní

svařencůstravenky

náplň svařování

konstrukcí

kovových

materiálů

profilů svařování

tenkých