PopisPožadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT - výhodou
• znalost anglického jazyka podmínkou, NJ výhodou
• základní znalost počítačových sítí
• základní znalost nastavení operačních systémů
• samostatnost, pečlivost, komunikační dovednosti

Náplň práce:
• technické nastavení a správa řešení používaných v TGCZ včetně infrastruktury
• audit koncových zařízení a prvků infrastruktury (automatizovaný sběr dat pomocí auditního SW, manuální zjištění nastavení)
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti a řešení jejich IT požadavků
• zodpovědnost za efektivní hospodaření a výkonnost ve svěřené oblasti IT
• spolupráce na projektech a vedení projektu v infrastrukturní oblasti

Nabízíme:
• mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
• dotované závodní stravování
• roční bonus
• dny dovolené navíc
• odměny za odpracované roky
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 2, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T10:19:01

Společnost

Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • Adresa : Průmyslová 2, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Klíčová slova

znalost

oblasti

výhodou

spolupráce

základní

řešení

nastavení

požadujeme

it

infrastrukturní