PopisHlavní náplň: správa a dohled síťové infrastruktury (DHCP/DNS, routing, firewall, VLAN, WLAN, firewall, DMZ, atd.), správa a dohled serverové infrastruktury na úrovni HW, instalace, konfigurace a update OS, správa a dohled virtualizační platformy, správa uživatelských účtů v prostředí Active Directory, podpora koncových uživatelů, aktivní komunikace se zákazníky.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ, znalost OS MS Windows Server a virtualizační platformy VMware, aktivní komunikace, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Výhodou: zkušenosti na podobné pozici, dobré komunikační schopnosti, zákaznická orientace, vstřícnost, ochota, schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, práci ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity, datum nástupu nástup dle dohody. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

Společnost

TranSoft a.s.
  • TranSoft a.s.
  • Kontakt : Dvořáková
  • Telefon : +420 727 894 787
  • Adresa : Vrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

správa

aktivní

dohled

platformy

infrastruktury

virtualizační

náplň

firewall

znalost

pracovat