PopisMísto pracoviště:
- Lipanská 186, Kostelec nad Černými Lesy

Prvotní kontakt:
- osobně na adrese pracoviště
- e-mail: info@kostnet.cz
- tel.: 721 708 330

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
" dohled, správa a administrace sítě.
" instalace a konfigurace zařízení infrastruktury sítě.
" okamžité řešení zjištěných technických problémů sítě
" komunikace se zákazníky a řešení uživatelských problémů
Požadujeme:
" znalost OS Linux a Windows na administrátorské a programátorské úrovni
" znalost TCP/IP sítí, OSPF a BGP (Quagga), VoIP,...
" zkušenosti s bezdrátovými technologiemi
" (WiFi /Mikrotik, UBNT, Siklu, SUMMIT DEVELOPMENT, Cisco, Atheros,...)
" bezúhonnost, spolehlivost, iniciativu a vysoké pracovní nasazení
" schopnost učit se a pracovat v týmu
" dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
" SŠ/VŠ vzdělání a schopnost komunikace v AJ
" řidičský průkaz skupiny B Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKOSTNET v.o.s. - sídlo, Lipanská 186, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-30T01:57:40

Společnost

KOSTNET v.o.s.
  • KOSTNET v.o.s.
  • Kontakt : Petr Hakl
  • Telefon : +420 721 708 330
  • E-mail : info@kostnet.cz
  • Adresa : KOSTNET v.o.s. - sídlo, Lipanská 186, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

sítě quot

komunikace

pracoviště

řešení

schopnost

znalost

místo

cisco

development

summit